biabet girişi biabet güncel biabet biabet canlı biabet giriş biabet güncel girişi

Açık Radyo Dinle

Açık Radyo Dinle, Radyo açık fm hiç bir ideolojiye bağlı olmadığını söyleyen ve 94.9 frekansından canlı yayın yapan radyo gönüllülük esasına dayalı olarak çalışmaktadır. Her türden müziğe ve her türlü görüşe yer veren radyoda çok çeşitli konularda uzun uzun bilgilendirme sohbetleriyapılarak kaliteli bir yayın anlayışı benimsenmiştir. Açık Radyo her türlü konudan doyurucu bilgiler alabileceğiniz programları ile kültürel gelişime destek olan radyo 1995 yılından bu yana gönüllülük sistemi ile yayın hayatına 94.9 frekansından devam etmektedir.

Yoğun Katılımlı Açık Radyo

Programlarına günlük üç kişi veya kuruluş temsilcisini konuk alan radyoda her türlü görüşeve bilgiye yer verilmektedir. Açık Radyo 7/24 yayın yapan radyo yayınları ile 13 yılda 45 ödül alarak bu alanda önemli bir başarı kaydetmiş ve nitelikli yayınları ile farkını ortaya koymuştur.

Her Türlü Sese Açık Radyo

Yayın felsefesinde Dünyanın bütün seslerine açık olduğunu belirten Açık Radyoda yayınlanan müzik türleri arasında Türkçe ve yabancı pop, Rock, Blues, Jazz, Klasik müzik, Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziği gibi pek çok tür yer almakta ve dünya üzerindeki bütün tınılara verilen değer gösterilmektedir. Her türlü görüşe açık olan ve gönüllü olarak yayın yapmak isteyen herkese bu imkânı sağlayan Açık Radyo da yerli ve yabancı yüzlerce programcı yayın yaparak fikirlerini rahatlıkla dile getirmektedir. Alanında uzman kişilerin yaptığı yayınlar ile ihtiyacınız olan bütün bilgilere Açık Radyo frekansından ve internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

e